Vyhľadaj ubytovanie:
Vyhľadaj podľa kľúčového slova:
Najnovšie zariadenia:
Chata u Chrušťa
Kysuce, Ochodnica
Chata u Chrušťa sa nachádza v kysuckej obci Ochodnica, v tichom prírodnom prostredí. V blízkom okolí sa nachádza turistické a lyžiarské ...
Podhájska ubytovanie - Apartmány v zátiší
Podunajsko, Podhájska
Apartmány v zátiší sa nachádzajú v tichom prostredí obce Podhájska neďaleko termálne kúpaliska. Ubytovanie ponúkame v 6 štýlovo ...
rekreačný domček Pohoda LIPTOV
Liptov, Liptovské Sliače
Rekreačný domček Pohoda LIPTOV sa nachádza v atraktívnej TOP lokalite Liptov-Nízke Tatry.Z hľadiska vynikajúcej dostupnosti ku všetkým ...

O nás

 Vážení klienti a Vážení ubytovatelia,

dovolíme si Vás oboznámiť s činnosťou Agentúry HolidayREAL, ktorá sa prostredníctvom portálu www.VaseUbytovanie.sk zaoberá propagačnou, reklamnou a inzertnou činnosťou v prospech ubytovacích zariadení.

Jedným z cieľov Agentúry HolidayREAL (AH) je poskytnúť záujemcom o ubytovanie možnosť nájsť vhodné a cenovo prístupné ubytovacie zariadenie vo všetkých lokalitách Slovenska.

Zámerom AH je tiež umožniť majiteľom a prevádzkovateľom ubytovacích zariadení vyplniť ich voľné kapacity a tým zvýšiť ekonomickú efektivitu ich zariadení.

V prípade, že ste majiteľom chaty, chalupy, drevenice, prevádzkujete hotel, alebo vlastníte akýkoľvek typ ubytovacieho, alebo rekreačného zariadenia a máte záujem o propagáciu Vášho ubytovacieho zariadenia s AH, pozrite si prosím sekciu www.vaseubytovanie.sk/informacie/pre-ubytovatelov---cennik, kde sa dozviete všetky potrebné informácie. 

Našou víziou je dosiahnutie spokojnosti všetkých Zákazníkov, pričom si uvedomujeme, že Zákazníkmi sú tak záujemci o ubytovanie ako i majitelia a prevádzkovatelia ubytovacích zariadení.


Team Agentúry HolidayREAL